Догляд за зубами для дітей з молочними зубами. Дитяча стоматологія Суми

Молочні зуби у дітей

Якщо ви відносно молоді батьки, у вас може виникнути низка запитань щодо молочних зубів вашої дитини. Чим раніше ви зможете почати регулярний догляд, тим краще буде здоров’я порожнини рота вашої дитини.

Ви думаєте, що робити? Продовжуйте читати, щоб дізнатися все про поради щодо догляду за зубами для дітей з молочними зубами.

Протріть ясна дитини

До того, як з’явиться перший зуб, ви можете допомогти своїй дитині, протираючи їй ясна двічі на день. Обов’язково використовуйте чисту тканину та витирайте їх якомога обережніше.

Це може значно допомогти у видаленні шматочків їжі, які можуть застрягти між яснами та губами та, наприклад, гноїтися. Якщо ви помітили запалення, необхідно якомога швидше звернутися до стоматолога.

 

Почніть чистити перші зубки своїй дитині

Як тільки зуби почнуть з’являтися, ви можете також чистити їх щодня. Причина такої звички гігієни ротової порожнини полягає в тому, що карієс може початися, як тільки з’являється перший зуб. Делікатність також важлива на цьому етапі.

Хоча це правда, що з часом зуби випадуть, карієс може призвести до різноманітних проблем зі здоров’ям, включаючи інфекції ясен і навіть проблеми з серцем. Щоб переконатися, що все гаразд, варто записатися на  візит до стоматолога. Ці молочні (молочні) зуби також відіграють певну роль у збереженні простору для прорізування постійних зубів.

Стоматолог також може порекомендувати відповідну зубну пасту для молодих ротів, серед інших інструментів і методів.

 

Навчіть їх чистити щіткою та зубною ниткою

Як підтвердить будь-який сімейний стоматолог, також важливо навчити дитину правильним звичкам гігієни порожнини рота, як тільки вона це зможе. Навчаючи їх на ранніх стадіях, це стане для них як м’язова пам’ять.

Не забудьте зосередитися на правильній техніці чищення зубів. Чистка зубної нитки також важлива, оскільки велика кількість залишків їжі може застрягти між зубами та спричинити карієс, якщо залишити їх там. Чистка зубної нитки може бути  дещо складною, тому перші кілька разів варто стежити за ними.

Під час використання зубної нитки важливо уникати пиляючих рухів, оскільки це може дратувати ясна. Їм також слід уникати надто глибокого заглиблення між яснами та зубами. Це може не тільки спричинити розриви ясен, але й вплинути на стабільність зуба.

 

Готові доглядати за молочними зубами вашої дитини?

Тепер, коли ви дізналися про поради щодо догляду за зубами для дітей з молочними зубами, ви можете переконатися, що здоров’я порожнини рота ваших дітей залишається якомога первіснішим. Обов’язково повідомте своїх батьків, як вони можуть допомогти своїм дітям. При виникненні проблем обов’язково зверніться за допомогою до кваліфікованого стоматолога.

Стоматологи нашої клініки готові допомогти вам і вашим дітям. Від косметичної та реставраційної стоматології до послуг гігієни зубів і не тільки, ви завжди можете розраховувати на наш досвід.

Будь ласка, не соромтеся  записатися  на прийом якнайшвидше.

Запис на консультацію за номером: +380661968793.