Не хочете зубні протези? Перегляньте ці альтернативи зубним протезам. Стоматологія у м.Суми

🦷 Незнімний протез на 6 імплантах (All on 6) ☑ Стоматологія у Києві та  Львові ☑ Giorno Dentale

Відсутність зубів може змусити людей відчувати самосвідомість щодо усмішки та бути справжніми. Крім того, наявність не всіх зубів може спричинити проблеми з їжею та іншими видами діяльності, які впливають на ваше здоров’я. Коли більшість людей думають про те, щоб виправити втрату зубів, їм на думку спочатку спадають часткові протези.

Якщо вам не подобається ідея встановлення зубних протезів, ви можете розглянути кілька альтернатив протезування. Продовжуйте читати наш посібник, який розповість вам про ці варіанти, щоб вам не довелося стикатися з будь-якими незручними проблемами з зубними протезами.

 

Зубні імплантати

Якщо ви проти протезів, наступним кращим вибором можуть стати імплантати. Зубні імплантати використовують титанові пристосування для створення постійного замінного зуба, який є достатньо міцним, щоб прослужити все життя за належного догляду.

Оскільки зубні імплантати закріплені у вашому роті, як справжні зуби, вам не потрібно турбуватися про те, що вони зісковзнуть або випадуть, як це можуть зробити протези. Ці зубні імплантати вимагають такого ж домашнього догляду, як і ваші звичайні зуби: чищення, використання зубної нитки та використання міжзубних щіток.

Цей найбільший недолік полягає в тому, що зубні імплантати мають тривалий  період відновлення , оскільки титан хірургічно встановлюється в щелепну кістку. Якщо ви зможете дбайливо ставитися до своїх зубних імплантатів протягом трьох-шести місяців, ви зможете насолоджуватися приголомшливою та зручною посмішкою.

 

Зубні мости

Якщо вам не вистачає лише одного або двох зубів, повне протезування не є ідеальним рішенням. Ви можете  отримати зубний міст, який відновить ваші відсутні зуби за допомогою коронок або цементує вставний зуб.

Зубні мости не є постійним рішенням, як зубні імплантати. Ви можете очікувати, що ваші зубні мости прослужать від п’яти до семи років, але вони можуть прослужити більше десяти років, якщо ви старанно за ними доглядаєте.

 

Ці альтернативи зубним протезам подарують вам гарну посмішку

Багато людей з подивом дізнаються, що є кілька чудових альтернатив зубним протезам, які можуть забезпечити чудові результати. Талановитий стоматолог зможе вислухати ваші бажання та занепокоєння та запропонувати найкращий план лікування вашої унікальної посмішки. У вас завжди буде більше варіантів вибору, якщо вам не сподобається перша пропозиція.

 

Шукаєте досвідченого стоматолога в м.Суми? Наша команда із задоволенням подбає про вас. Звертайтеся до нас  із будь-якими запитаннями.

Запис на консультацію за номером: +380661968793.