6 косметичних стоматологічних процедур для покращення вашої посмішки. Стоматологія Суми

Діатермокоагуляція в стоматологічній практиці – СарниNews.City

Вигляд вашої посмішки може значно вплинути на ваше ставлення до себе. Якщо ваші зуби деформовані, нерівномірно розташовані, викривлені, відсутні або змінюють колір, це може призвести до самосвідомості, через що ви уникаєте посміхатися та спілкуватися з іншими. На щастя, вам не потрібно продовжувати приховувати свою посмішку та жити з цими фізичними та психічними хворобами. Наша команда запропонують кілька косметичних стоматологічних процедур, щоб повернути вашим зубам їх гарний природний вигляд і покращити вашу посмішку.

У цій публікації ми розглянемо 6 найпопулярніших косметичних стоматологічних процедур, які ви можете зробити, щоб досягти необхідних покращень.

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів – одна з найпоширеніших і найпростіших косметичних процедур, яка може значно покращити вашу посмішку. Ваші зуби можуть пофарбуватися або змінити колір через куріння, прийом ліків, вік, їжу та напої, травму та нехтування звичками чищення .

Однак надія є. Наші стоматологи професійно оглянуть та почистять ваші ясна та зуби , щоб видалити наліт або зубний камінь, які пошкоджують зуби. Потім він розробить стратегію відбілювання зубів відповідно до ваших конкретних потреб . Це ефективно покращить відтінок ваших зубів і захистить вашу емаль, подарувавши білу, красиву та здоровішу посмішку.

Лікування Invisalign

Ми часто рекомендує цей варіант лікування пацієнтам із викривленими зубами, зубами, що перекриваються або неправильно розташованіInvisalign, також відомий як прозорі брекети, може допомогти виправити ці стоматологічні проблеми та покращити зовнішній вигляд і здоров’я будь-якої усмішки – дітей чи дорослих.

Ця процедура використовує легкий тиск для поступового зміщення викривлених зубів у правильне положення. Більше того, прозорі брекети прості у використанні та можуть допомогти вам уникнути проблем із носінням традиційних брекетів.

Вініри

Якщо у вас є тріщини, відколи, карієс, неправильне розташування, щілини або зміна кольору зубів, ви, швидше за все, відчуватимете деяке занепокоєння, демонструючи свою посмішку. 

Зубні вініри — це виготовлені на замовлення тонкі порцелянові оболонки, які прикріплюються до природних поверхонь ваших зубів, щоб закрити дефекти зубів і таким чином підкреслити вашу посмішку . Вони добре підходять для заплямованих , поганої форми та природних коротких зубів або зубів із помірною викривленістю чи проміжками. Ваш стоматолог також може використовувати ці шари кольору зубів, щоб відновити форму, розмір і функцію ваших зубів або виправити непривабливі плями , які не піддаються відбілюванню поверхні.

Реформування емалі

Ця процедура – ​​також відома як косметичне контурування – допомагає покращити форму та розмір ваших зубів або виправити невеликі перекриття або прогалини в зубах . Якщо ваші зуби занадто довгі, наші лікарі-стоматологи зменшать їх довжину, підпилявши. Потім він накладе на ваші зуби клейовий матеріал і ретельно виліпить їх, щоб отримати більш рівний і красивий вигляд.

Зубні імплантати

Наші зубні імплантати покращують вашу усмішку, замінюючи ваші сильно пошкоджені або відсутні зуби . Це лікування передбачає розміщення титанового стрижня в кістці щелепи нижче лінії ясен. Титановий стрижень зливається з тканинами ясен і діє як міцний і стабільний змінний корінь зуба. Це дозволяє вашому стоматологу встановити на нього зубну коронку або міст, щоб виконувати всі функції природних зубів.

Процедура імплантації зубів триває кілька місяців і може вимагати двох або більше візитів до стоматолога. Кінцевий продукт виглядатиме та відчуватиметься як природний зуб і забезпечить постійне виправлення ваших відсутніх зубів.

Зубні коронки та мости

Якщо у вас важкий карієс , слабкий, зламаний, пошкоджений зуб або відсутній один або кілька зубів, зубний міст або коронка можуть бути відмінним вибором для вас. Ваш стоматолог також може використати цю процедуру, щоб покращити розмір і форму ваших зубів або захистити зуби з великими пломбами або лікуванням кореневих каналів .

Ці зубні протези виготовляються на замовлення відповідно до наявних зубів, щоб зробити вашу посмішку яскравішою та зберегти здоров’я ротової порожнини. Однак правильний варіант для вас залежить від вашої ситуації.

Ви не повинні продовжувати жити з усмішкою, яка змушує вас соромитися або бентежитись. Наші косметичні стоматологи пропонують кілька стоматологічних процедур, щоб вирішити проблеми з зубами, зробити вашу посмішку яскравішою та створити більш збалансований вигляд усмішки.

У вас є проблеми з визначенням косметичного лікування зубів, яке покращить вашу посмішку? Не хвилюйтеся, ми завжди готові допомогти. Запишіться на прийом до нас сьогодні і ми ретельно оглянемо та оцінимо ваш рот, щелепу, ясна та зуби, щоб визначити правильний варіант лікування для вас.

Запис на консультацію за номером +380661968793.